Location:

parodontax Daily Original toothpaste and Corsodyl Intensive Treatment alcohol free mouthwash

parodontax'ist

parodontax'ist

parodontax'i loojad on usaldusväärsed eksperdid igemete tervise alal rohkem kui 30 riigis üle maailma. Miks? Kuna parodontax aitab peatada ja ära hoida igemete veritsust.

Veritsevad igemed võivad olla igemehaiguse varajaseks sümptomiks ja parodontax'i tootesari on loodud hoidmaks igemed terved, hambad tugevad ja hingeõhu värske. 

parodontax Daily product range

Meie ajalugu

parodontax'il on pikk ajalugu igemete tervise kaitsmise alal. parodontax hambapasta loodi Saksa hambaarsti dr. Focke poolt 1937. aastal. Algne koostis, mis põhines suurepäraste puhastusomadustega naatriumbikarbonaadil, moodustab isegi tänapäevase parodontax hambapasta põhikoostisosa. Alates nendest varajastest aastatest on parodontax laienenud suuvee ja hambaharjadeni ning muutunud usaldusväärseteks toodeteks igemete tervise alal.

Illustration of bacteria on the gums

Meie teadus

Olles igemete tervise alases valdkonnas juhtival positsioonil, teostame pidevalt kliinilisi uuringuid, et veelgi süvendada oma teadmisi, saamaks aru, mis hoiab igemed terved ning kuidas igemehaiguste vastu võidelda. Viimastel aastatel oleme käivitanud kliinilisi programme, aitamaks meil testida, parandada ja laiendada parodontax'i hambapastade, suuvee ja hambaharjade valikut. Rakendame teadust kõiges, mida teeme, et arendada kõige efektiivsemaid tooteid, et hoida igemed ja hambad terved ja tugevad.

Kuidas parodontax igapäevane hambapasta toimib

parodontax hambapasta on loodud veritsevate igemete hoolduseks. Selle madala abrasiivsusega naatriumbikarbonaat-koostis toimib igemeid ärritavate ja nende veritsust põhjustavate hambakatubakterite kleepuvat kihti lagundavalt. On tõestatud, et pestes hambaid kaks korda päevas vähendab see oluliselt hambakattu ja igemete veritsust, aidates peatada ja vältida igemehaiguste arenemist. 

parodontax daily toothpaste
Spit with blood in a sink drain