AVASTA PARODONTAX COMPLETE PROTECTION'I 8 KASULIKKU OMADUST

Igemed on tervete hammaste aluseks, kuid alati me nende olulist rolli ei mõista. Tihti valivad inimesed hambapasta, kuna see peaks hoidma nende hambad tervete, valgete ja puhastena, kuid igemete eest hoolitsemine on täpselt sama oluline - ühel inimesel kolmest esineb hambaid pestes igemete veritsus.

Kui te olete hambaid pestes või hambaniiti kasutades märganud roosakat või punast sülge, võib see olla märk, et teil on igemeveritsus, igemehaiguse varajane ilming.

Kui te ignoreerite igemehaiguse või gingiviidi esmaseid sümptomeid ja jätate seisundi ravimata, võib see aja jooksul areneda tõsisemaks ja pöördumatuks seisundiks, mida nimetatakse periodontiidiks ja mis võib põhjustada hamba väljalangemist. Seega, mida te saate igemete ja hammaste tervetena hoidmise heaks teha?

Uuel parodontax Complete Protection hambapastal on 8 spetsiaalselt loodud omadust tervemate igemete ja tugevamate hammaste heaks. Hammaste pesemine kaks korda päevas parodontax Complete Protection hambapastaga tähendab, et te ei pea valima hammaste või igemete eest hoolitsemise vahel - te saate teha mõlemat samaaegselt.

PARODONTAX COMPLETE PROTECTION'I 8 KASULIKU OMADUSE SELGITUS

1. AITAB PEATADA JA ÄRA HOIDA IGEMETE VERITSUST

Igemete veritsemist põhjustavad hambakatubakterid, mis kuhjuvad hammaste peale, vahele ja hammaste ümber. Uus parodontax Complete Protection on loodud spetsiaalselt inimestele, kellel esineb hambaid pestes igemete veritsus, kasutades hambapastat kaks korda päevas on see igemeveritsuse vähendamisel kuni 50 % parema tulemusega kui tavaline hambapasta.

2. VÄHENDAB IGEMETE PUNETUST JA PÕLETIKKU

Terved igemed on roosad, on ühtlaselt tugevad, seega kui teie igemed on punased ja põletikulised, võib see olla igemehaiguse varajane sümptom. Kui hambakatubaktereid regulaarse hammaste pesemisega ei eemaldata, võib see teie igemeid ärritada ja igemed võivad tursuda ja olla paistes. Hammaste pesemine kaks korda päevas parodontax Complete Protection'iga aitab taastada igemete tervise.

3. 4X EFEKTIIVSEM HAMBAKATU LIKVIDEERIMISEL

Hambakatt on üks peamisi igemehaiguse põhjustajaid. pardontax Complete Protection'il on igemete tervetena hoidmiseks ainulaadne koostis, mis sisaldab suurt kogust eriti peent naatriumbikarbonaati, mis on hambakatu eemaldamisel 4x efektiivsem kui tavaline hambapasta.*

4. AITAB HOIDA IGEMEID TIHEDATENA

Hambakatubakterite kuhjumine võib põhjustada igemete veritsust ja ravimata jätmise korral võib see põhjustada igemete taandumist, mille käigus tõmbuvad igemed hammastest eemale ja seeläbi nõrgeneb igeme ja hamba vaheline tihend. Kui te igemete taandumise ärahoidmiseks midagi ette ei võta, võib see seisund süveneda. Igemete ja hammaste vahele võivad tekkida väikesed taskud ning muutuda põletikuliseks. See võib kahjustada ümbritsevaid luid ja kudesid, mis teie hambaid kindlalt paigal hoiavad ning võib lõpuks põhjustada hamba väljalangemist.

Hammaste pesemine kaks korda päevas parodontax Complete Protection hambapastaga aitab eemaldada igemeveritsuse peamise põhjuse, võttes sihikule igemepiirile kuhjunud hambakatubakterid ja aidates hammaste ja igemete vahelist tihendit tervena hoida.

5. VÕITLEB HALVA HINGEÕHUGA

Hambakatubakterid ei ole vastutavad ainult igemeveritsuse tekitamise eest, vaid nad põhjustavad ka halba hingeõhku ehk halitoosi. Kuna bakterid lagundavad toiduosakesi, vallandab see ebameeldiva lõhnaga gaase, mis võivad teie hingeõhu ebameeldivaks muuta. Hammaste pesemine kaks korda päevas parodontax Complete Protection hambapastaga eemaldab rohkem hambakattu kui tavaline hambapasta ja selle piparmündimaitse aitab hingeõhku värskena hoida.

6. TUGEVDAB HAMBAEMAILI

Hambaemail on hamba õhuke ja kõva väliskiht. See annab valge värvuse ja kaitseb hambakahjustuste eest. Toit ja jook võib sisaldada happeid või hambakatubakteritega reageerides moodustada happe, mis ründab hambaemaili, põhjustades hambakahjustust. parodontax Complete Protection sisaldab fluoriidi, mis aitab hoida hambaemaili tugevana, muutes teie hambad hambakatule ja toidus sisalduvatele hapetele vastupidavamaks ning aidates tekkinud kahjustusi parandada.

7. PUHASTAB SÜGAVALT

Oma koostisega, mis sisaldab ülipeent naatriumbikarbonaati, aitab parodontax Complete Protection eemaldada hambakattu 4x tõhusamalt kui tavaline hambapasta.* Hammaste pesemine kaks korda päevas parodontax Complete Protectioniga aitab hoida igemed ja hambad tõeliselt puhtana.

8. VALGENDAB ÕRNALT HAMBAID

Hammaste pesemine parodontax Complete Protection'iga aitab õrnalt eemaldada plekid hambapinnalt ja taastada hammaste loomuliku valge värvuse.

MIKS VALIDA PARODONTAX COMPLETE PROTECTION?

Oma 8 spetsiaalselt loodud omadusega on parodontax Complete Protection ainus hambapasta, mida te igemete tervetena ja hammaste tugevatena hoidmiseks vajate.

Kasutada kaks korda päevas koos parodontax Complete Protection hambaharjaga.

Kui te olete oma hammaste või igemete pärast mures, pöörduge professionaalse diagnoosi ja ravialase nõuande saamiseks oma hambaarsti poole.

*võrreldes tavalise hambapastaga