Location:

parodontax KKK-d

parodontax KKK-d

 • Mis on parodontax hambapasta?

  Terved igemed ei veritse. Kui te näete hambaid pestes või hambaniiti kasutades verd süljes, võib see olla märk igemehaigusest. parodontax on igapäevaseks kasutamiseks mõeldud fluoriidi sisaldav hambapasta, mis kliiniliselt tõestatult aitab peatada ja ära hoida igemete veritsust. Kasutage parodontax hambapastat igapäevaselt, et hoida oma igemed terved, hambad tugevad ja hingeõhk värske.

 • Kuidas parodontax hambapasta toimib?

  Hambakatubakterid tekivad pidevalt hammaste pinnale, ümber ja vahele. Kui neid ei eemaldata, võivad need igemeid ärritada, põhjustades punetust, turset ja veritsust (gingiviit). Ravimata jätmise korral võib seisund halveneda ja tekkida halitoos, igemete taandumine ja raskemad igemehaigused.

   

  Erinevalt tavalisest fluoriidi sisaldavast hambapastast on parodontax valmistatud koos naatriumbikarbonaadiga. Kui te hambaid pesete, läbib see bakterikihi, aidates seda lagundada ja muudab lihtsamaks selle eemaldamise.

   

  parodontax hambapasta aitab hoida igemete ja hammaste vahelist osa tihedana, kuna eemaldab kuhjunud baktereid igemepiirilt, muutes selle hambapasta 4x efektiivsemaks kui tavaline hambapasta, eemaldades igemeveritsuse tekke peamise põhjuse.**

   

  **Hambakatu eemaldamine võrreldes tavalise hambapastaga, harjata kaks korda päevas. Ei kehti parodontax Whitening hambapasta puhul.

 • Kuidas on parodontax 4x efektiivsem?

  parodontax hambapasta on kliiniliselt tõestatult 4x efektiivsem hambakatubakterite eemaldaja, mis on igemeveritsuse tekke peamine põhjustaja, võrreldes tavalise hambapastaga.**

   

  **Hambakatu eemaldamine võrreldes tavalise hambapastaga, harjata kaks korda päevas. Ei kehti parodontax Whitening hambapasta puhul.

 • Kuidas ma parodontax igapäevast hambapastat kasutan?

  Peske hambaid kaks korda päevas vähemalt kaks minutit ja mitte rohkem kui kolm korda, vältige alla neelamist ja sülitage välja. Ei sobi alla 12-aastastele lastele. 

 • Kui kiiresti parodontax hambapasta igemete veritsust leevendab?

  parodontax hambapasta hakkab toimima esimesest hammastepesust ja vähendab oluliselt hambakattu ja igemete veritsust pärast 6 nädalat. 

 • Kas parodontax lõpetab igemeveritsuste kordumise?

  Kliiniliselt on tõestatud, et kui te pesete parodontax hambapastaga kaks korda päevas, aitab see vähendada igemete veritsust ja hoiab ära selle taastekke.

 • Kas mu igemehaigus tuleb pärast parodontax hambapasta kasutamise lõpetamist tagasi?

  Kui te lõpetate parodontax hambapasta kasutamise, ei saa see enam aidata teie igemehaiguse sümptomeid ära hoida. Pidage oma hambaarstiga nõu, et valida igemehaiguste ravimiseks kõige sobivamad tooted.

 • Milline on parodontax hambapasta maitse?

  parodontax Complete Protection sisaldab eriti peent naatriumbikarbonaadi, mis aitab eemaldada hambakattu, jättes suhu ainulaadse meeldiva maitse.

   

  parodontax hambapasta sisaldab naatriumbikarbonaati, mis aitab eemaldada hambakattu ja hoida suu puhtana, lisaks veel suhkrulehte - steviat, mis annab tootele ainulaadse maitse. Maitsega harjumiseks võib kuluda natukene aega, kuid enamusele meeldib see peagi sama palju kui tavaline hambapasta ja nad naudivad puhast tunnet, mida see hambapasta pakub. Parodontax Complete Protection on parodontax hambapastade valikust parima maitsega.

 • Kas parodontax hambapasta sisaldab fluoriidi?

  Jah, enamik parodontax hambapastasid sisaldab fluoriidi. 

   

  parodontax Complete Protection Extra Fresh ja Whitening hambapastad sisaldavad 1400 ppm fluoriidi. 

   

  parodontax Fluoride, Extra Fresh ja Whitening hambapastad sisaldavad 1400 ppm fluoriidi, parodontax Ultra Clean hambapasta sisaldab 1450 ppm fluoriidi. parodontax Classic fluoriidi ei sisalda. Pideval kasutamisel pidage nõu oma hambaarstiga. 

 • Kas parodontax hambapasta on abrasiivne?

  parodontax hambapasta on spetsiaalselt koostatud nii, et see oleks väheabrasiivne.

 • Kes peaksid parodontax hambapastat kasutama?

  parodontax igapäevane fluoriidiga hambapasta on mõeldud inimestele, kellel esineb igemete veritsus või kes on sellele vastuvõtlikud. See aitab peatada ja ära hoida igemete veritsust ning pakub kõiki fluoriidiga hambapastale omaseid kasulikke omadusi, tugevdades hambaemaili ja hoides igemed terved ja hingeõhku värske.

 • Millised on parodontax hambapasta koostisosad?

  parodontax'i peamised koostisosad on naatriumbikarbonaat ja naatriumfluoriid.

 • Kas parodontax hambapastal on erinevaid variante?

  Jah, parodontax Complete Protection hambapasta on saadaval kahes variandis - Extra Fresh ja Whitening. parodontax igapäevane hambapasta on saadaval viies variandis - Fluoride, Ultra Clean, Extra Fresh, Whitening ja Classic ning kuna viimane ei sisalda fluoriidi, pidage pikemal kasutamisel nõu oma hambaarstiga.

 • Kas parodontax hambapastal on ka valgendavad omadused?

  Jah, parodontax Complete Protection, parodontax Whitening ja parodontax Ultra Clean aitavad kõik taastada hammaste loomuliku värvi, eemaldades õrnalt hambapinnalt plekid.

 • Kas parodontax hambapasta jätab plekke?

  Ei, parodontax hambapasta eemaldab efektiivselt hambakatu ja taastab hammaste loomuliku valge värvuse.

 • Miks sisaldab parodontax igapäevane hambapasta taimi?

  parodontax hambapasta sisaldab taimeekstrakte, mis annavad sellele ravimisarnase maitse.

 • Kas parodontax hambapasta on lastele sobilik?

  parodontax hambapasta ei sobi alla 12-aastastele lastele. Palun pöörduge oma lapse jaoks kõige sobivama suuhügieenialase nõu saamiseks hambaarsti poole.

 • Milliseid sümptomeid suudab parodontax hambapasta leevendada?

  parodontax hambapasta võib leevendada gingiviidi sümptomeid, sh veritsevad, punetavad ja paistes igemed.

   

  Samuti on sellel olemas kõik tavalise fluoriidi sisaldava hambapasta kasulikud omadused, mistõttu võib see olla suuhügieeni seisukohast kasulik kõigile, aidates hoida hambad tugevad, igemed terved ja hingeõhku värske.

 • Kas ma pean parodontax hambapastat kasutama iga päev kaks korda päevas?

  Igemete veritsuse ärahoidmiseks on soovitatav parodontax hambapastaga pesta hambaid kaks korda päevas.

 • Millised on parodontax hambaharja kasulikud omadused?

  parodontax Complete Protection hambaharjal on 8 kasulikku omadust, mis aitavad saavutada terved igemed ja tugevad hambad. See aitab eemaldada hambakattu, puhastab igemepiiri, on õrn igemetele ja hambaemailile, harja kompaktne pea tagab juurdepääsu raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse, puhastab hammaste vahed ning aitab taastada hammaste loomuliku valge värvuse*. Hambaharja pea tagaküljel on pehme keelekaabits ja harjal on ergonoomiline käepide.

   

  *Pesta hambaid kaks korda päevas

 • Mis on parodontax Daily Mouthwash?

  parodontax Daily Mouthwash on spetsiaalselt loodud suuvesi, mis aitab kaitsta igemeprobleemide eest, kui seda kasutatakse koos hammaste pesemisega kaks korda päevas. Kliiniliselt tõestatud koostis aitab eemaldada hambakattu ja ära hoida selle edasist teket, hoides nii igemed tervetena. See sisaldab fluoriidi, mis tugevdab hambaid ja hoiab ära hambaaukude tekke ning aitab vähendada halba hingeõhku põhjustavaid baktereid. Kasutage kaks korda päevas koos parodontax hambapastaga. 

 • Kuidas parodontax Daily Mouthwash'i kasutada?

  Kasutada kaks korda päevas. Loputada suud 10 ml-ga ühe minuti jooksul ja seejärel sülitage välja. Ärge neelake vedelikku alla ega loputage suud veega. Ärge jooge otse pudelist. Mitte kasutada kui kattekile puudub või on kahjustatud.

 • Kas ma võin parodontax Daily Mouthwash'i kasutada pärast parodontax hambapastat?

  parodontax Daily Mouthwash'ist kasu saamiseks tuleb seda kasutada koos parodontax hambapastaga.

 • Kas parodontax Daily Mouthwash sisaldab alkoholi?

  Ei, parodontax Daily Mouthwash ei sisalda alkoholi. 

 • Kas parodontax Daily Mouthwash jätab plekke?

  parodontax Daily Mouthwash võib põhjustada hammaste ja keele määrdumist. Te saate selle eemaldada, kui te kasutate parodontax hambapastat kaks korda päevas või kui te külastate hügienisti või hambaarsti. Te saate plekkide teket vältida, kui te loobute tee, kohvi või punase veini joomisest, eriti ühe tunni jooksul pärast suuvee kasutamist. 

 • Mis on parodontax Daily Mouthwash'i koostisosad?

  parodontax'i suuvesi sisaldab 250 ppm fluoriidi, mis aitab ära hoida hambaaukude teket ja väikeses koguses kloorheksidiindiglükonaati, mis vähendab hambakatu teket.

 • Kas parodontax'i tooted sisaldavad triklosaani?

  Ei, parodontax'i tooted ei sisalda triklosaani.

 • Mis on gingiviit?

  Gingiviit on pöörduva kuluga igemehaigus. Gingiviit tekib siis, kui igemeid ärritavad hambakatubakterid, mis tekivad ümber hammaste ja nende peal ja vahel. See võib põhjustada igemete punetust, turset ja veritsust ning viia halitoosi ja igemete taandumiseni.

 • Mis põhjustab igemehaigusi?

  Üks peamisi igemehaiguse põhjustajaid on hambakatubakterid, mis tekivad ümber hammaste, nende peale ja vahele. Kui seda ei eemaldata regulaarse hammaste pesemise ja hambaniidi kasutamisega, võib see igemeid ärritada ja muuta need punetavaks ja tursunuks ning põhjustada nende veritsust hammaste pesemise ajal. Sellist igemehaiguse staadiumit nimetatakse gingiviidiks. Kui selliseid igemehaiguse varajasi ilminguid ei ravita, võivad need edasi areneda kõige raskemaks igemehaiguse vormiks, periodontiidiks, mis on pöördumatu ja võib põhjustada hamba välja langemist.

 • Millised on igemehaiguse sümptomid (gingiviit)?

  Igemehaiguse süpmptomid (gingiviit) võivad olla punetavad turses igemed, halb hingeõhk ja igemete veritsus hammaste pesemisel või hambaniidi kasutamisel.

 • Kuidas ma saan igemehaigust (gingiviit) ära hoida?

  Te saate hambakatubakteritest põhjustatud gingiviiti ära hoida hea suuhügieeni rutiiniga. Peske hambaid kaks korda päevas parodontax'i igapäevaseks kasutamiseks mõeldud fluoriidi sisaldava hambapastaga, mis on igemeveritsuse peamise põhjuse eemaldamisel 4x tõhusam kui tavaline hambapasta.** Kasutage hambaniiti, et eemaldada hambakattu raskesti ligipääsetavates kohtades hammaste vahelt. Käige regulaarselt hambaarsti juures, kuna spetsialistina võib arst märgata igemehaiguse ilminguid enne, kui teil jõuavad sümptomid tekkida.

   

  **Võrreldes tavalise hambapastaga, tuleb hambakatu eemaldamiseks pesta hambaid kaks korda päevas. Ei kehti parodontax Whitening puhul.

 • Kas igemehaigused on sage probleem?

  Jah, igemehaigused mõjutavad vähemalt 50 % täiskasvanutest üle kogu maailma. 

 • Mis on dentaalsed haigused?

  Dentaalne haigus on termin, mis viitab gingiviidile ja periodontiidile või periodontaalne haigus, mis hõlmab kõiki igemehaigusi.

 • Kas liiga tugev harjamine võib põhjustada igemeveritsust?

  Peamine igemeveritsuse põhjustaja on hambakatu kuhjumine igemepiirile. Parim viis katu eemaldamiseks on pesta hambaid kaks korda päevas parodontax hambapastaga.

 • Kuidas ma tean, et mul on vaja parodontax hambapastat kasutada?

  parodontax hambapasta on mõeldud inimestele, kellel esineb igemeveritsus või kes on sellele vastuvõtlikud. Kuna pastal on kõik igapäevaseks kasutamiseks mõeldud fluoriidi sisaldava hambapasta kasulikud omadused, võib see sobida kõigile heaks rutiinseks suuhügieeni vahendiks, mis aitab hoida hambad tugevad, igemed terved ja hingeõhu värske.

 • Kui palju tooteid on parodontax'i tootevalikus?

  PARODONTAX SPECIALIST HAMBAPASTA

  • PARODONTAX COMPLETE PROTECTION WHITENING
  • PARODONTAX COMPLETE PROTECTION EXTRA FRESH
  • PARODONTAX CLASSIC
  • PARODONTAX FLUORIDE
  • PARODONTAX WHITENING
  • PARODONTAX EXTRA FRESH
  • PARODONTAX ULTRA CLEAN

   

  PARODONTAX IGAPÄEVANE SUUVESI

  • PARODONTAX CLASSIC SOFT
  • PARODONTAX CLASSIC EXTRA SOFT

   

  PARODONTAX IGAPÄEVANE HAMBAHARI

  • PARODONTAX DAILY