KUIDAS IGAPÄEVASELT HOIDA OMA IGEMED TERVETE JA HAMBAD TUGEVATENA

Parim viis hammaste ja igemete tervetena hoidmiseks on pesta hambaid iga päev kaks korda päevas, kuid õige hambapasta valimine võib olla keerukas. Kui te olete üks kolmest inimesest, kellel ilmneb hambaid pestes igemeveritsust, peate te kasutama hambapastat, nagu nt parodontax, mis võib aidata igemeveritsust peatada ja ära hoida.

Probleem on selles, et kui te lähete tagasi tavalise hambapasta kasutamisele niipea kui probleem taandub, panete te end jälle ohtu, kuna ainult spetsiaalne hambapasta suudab pakkuda tõelist kaitset igemeveritsuse ja igemehaiguse vastu.

Nüüd on saadaval uus igapäevane hambapasta, millel on 8 spetsiaalselt loodud kasulikku omadust tervemate igemete ja tugevamate hammaste heaks. Parodontax Complete Protection hambapastaga ei pea te valima, te võite kasutada seda igapäevaselt, et hoida igemehaigust kontrolli all, tugevdada hambaid, värskendada hingeõhku ja hoida oma hambad loomulikult valgetena.

IGAPÄEVANE HAMBAPASTA, MIS PAKUB SPETSIAALSET KAITSET

Uus parodontax Complete Protection läheb kaugemale kui tavaline hambapasta. See on loodud spetsiaalselt inimestele, kellel esineb hambaid pestes igemeveritsus, see hambapasta on hambakatubakterite eemaldamisel 4x tõhusam kui tavaline hambapasta.

Kuna hambakatubakterid on igemeveritsuse, igemehaiguse ja hambakahjustuste peamine põhjus, muudab see parodontax Complete Protection'i ideaaalseks valikuks, kuidas oma hambaid ja igemeid igapäevaselt kaitsta.

Kuna see sisaldab fluoriidi, aitab parodontax Complete Protection kaitsta ka hambaemaili. Sellel on piparmündimaitse, mis jätab teile suhu värske tunde ning eemaldab õrnalt hambapinnal olevad plekid, hoides hambad puhaste ja loomulikult valgetena.

See 8 spetsiaalselt loodud kasuliku omaduse kombinatsioon annab kokku igapäevase hambapasta, mis pakub suurepärast kaitset tervemate igemete ja tugevamate hammaste heaks.

Kasutage kaks korda päevas koos parodontax Complete Protection hambaharjaga.

Alati, kui te olete mures oma suuhügieeni pärast või vajate ekspertarvamust, kuidas oma hammaste ja igemete eest hoolitseda, pidage nõu oma hambaarstiga.